![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/PANO_20200101_180038.vr_-1000x429.jpg)
Новорічний відпочинок в Іспанії 2020: Мадрид, Толедо і Сеговія
Цьогоріч вирішили святкувати новий рік в більш тепліших місцях, на відміну від попередніх років (2019 – Люксембург, 2018 – Познань, 2017 – Ізраїль). Вибір випав на Іспанію, зокрема на столицю Мадрид. Отже, що подивитись в Мадриді та навколишніх містах, читайте далі.
Для перельоту в Мадрид ми скористались послугами компанії МАУ, з доволі дивними, проте дешевими рейсами. Дорога туди була з Києва і короткою пересадкою у Львові (!), а назад – прямий рейс в Київ.
Мадрид
Житло у Мадриді
Оскільки приліт в столицю Іспанії в нас був вночі, ми вирішили заночувати в готелі, недалеко від аеропорту. Вибір випав на Ibis Madrid Aeropuerto Barajas. Всі решту днів ми зупинились на квартирі через Airbnb, в районі стадіону Сантьяго Бернабеу.
Мадрид: що подивитись?
Першого дня ми розглядали визначні місця Мадриду в районі стадіону Сантьяго Бернабеу (неподалік від нашої квартири).
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/PANO_20191229_140851.jpg)
Ввечері ми відправились в парк біля храму Дебод (єгипетський храм, який було переміщено в столицю Іспанії). Там ми потрапили на неймовірний захід сонця із крутим виглядом на місто.
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191229_181358.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191229_184414.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191229_183115.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191229_182200.jpg)
Другого дня ми вирішили погуляти містом по максимуму. План був такий: ворота Alcala, парк Retiro, озеро в парку Ретіро, кришталевий будинок в парку Ретіро, пам’ятник Грішному Ангелу, ворота Філіпа IV, фонтан Нептуна, фонтан Аполона, площа Cibeles.
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191230_130442.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191230_135259.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191230_135819.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191230_165254.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20191230_192838.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/MVIMG_20191230_163216.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/MVIMG_20191230_131311.jpg)
Взагалі в Мадриді зацінив їх маркети. Ми побували в Mercado Anton Martin – досить маленький і суто для місцевих, а також побували в чи не найпопулярнішому ринку – San Miguel, де спробували багато різних тапасів.
Ввечері другого дня вдалось потрапити в музей Прадо. Вхід туди за 2 години перед закриттям безкоштовний, але прийшлось вистояти в довгій черзі, але воно того вартує.
В останній день перед відльотом ми ще відвідали музей Тиссена-Борнемісса, ще один мистецький музей в якому зібрані, як сучасні твори так і роботи епохи Середньовіччя.
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200102_134317.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200102_135016.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200102_155430.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200102_173221.jpg)
Мадрид: крафтове пиво
І хоча в Іспанії та в Мадриді зокрема більш популярне вино, але вдалось знайти і зайти в декілька закладів із крафтовим пивом. От що вдалось відвідати за кілька днів.
Толедо
У перший день нового року вдалось відвідати кілька навколишніх міст біля Мадриду. Почали з Толедо – старої столиці Іспанії. Взагалі з поїздкою туди вийшов конфуз, точніше конфуз вийшов із погодою. Якщо у Мадриді була просто ідеальна погода – безхмарно та сонячно, то в Толедо було набагато холодніше і замість сонця був туман і хмари. Щоправда, згодом все прийшло в норму.
Загалом Толедо дуже сподобалось – прекрасне середньовічне місто із старовинною архітектурою.
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200101_133731.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200101_144317-1.jpg)
Сеговія
Далі по плану ми відравились у містечко Сеговія, яке як на мене є просто перлиною. Але далі про це більш детальніше.
Загалом вся дорога в Сеговію пролягає дуже мальовничим шляхом через гори. По дорозі ми заїхали в місце під назвою La Boca Del Asno.
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200101_170119.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200101_170340.jpg)
Далі ми заїжджали в літню резиденцію короля – Palacio Real de La Granja de San Ildefonso. Дуже круте місце. Треба буде заїхати туди ще раз.
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200101_171907.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/MVIMG_20200101_171536.jpg)
В саму Сеговію заїхали вже ближче до вечора, але навіть за цей короткий час вдалось багато чого побачити.
Що можна побачити в Сеговії?
Сеговія – це ще одне старе місто. Тут неймовірно зберігся акведук часів римської імперії, шикарний Сеговійський собор і замок Алькасар.
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_20200101_181103-scaled.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/PANO_20200101_180038.vr_.jpg)
![](https://dyoma.pp.ua/wp-content/uploads/2020/01/PANO_20200101_182212.jpg)